Kalendar

Termini i domaćini svih republičkih,regionalnih i županijskih natjecanja u proljetnom dijelu sezone 2010. imate u prilogu da bi lakše planirali vaše obveze ili pratili aktivnosti i nastupe naših igrača i igračica.

KALENDAR NATJECANJA

HSTS, REGIJE I ŽUPANIJE ZA PROLJEĆE 2010.


SIJEČANJ 2010.

NATJECANJA OD 01. 01- 30. 06. 2010.

09.01.

ZAGREB-Pula

2. Pozivni turnir 2. grupe Seniora – ki HRVATSKE

HRVATSKA

09. 01.

Jastrebarsko

2. Pozivni turnir 2. grupe KADETA- kinja HRVATSKE

HRVATSKA

10.01.

IZOLA

KLUPSKI turnir

Slovenija

16.01.

I Hrvatska liga M

16. 01.

Zagreb

2. POZ. Turnir 2. grupe JUNIORKI HRVATSKE

HRVATSKA

16. 01.

Varaždin

2. POZ. Turnir 2. grupe MLAĐIH KADETA – nje HRVATSKE

HRVATSKA

17.01.

Zagreb

2. POZ. Turnir 2. grupe JUNIORA HRVATSKE

HRVATSKA

17.01.

LJUBLJANA

JEKHLOV MEMORIJAL – NAJMLAĐI,MLAĐI I KADETI

sLOVENIJA

23. 01.

Pula/Varaždin

2. POZ. Turnir 1. grupe KADETA -kinja HRVATSKE

HRVATSKA

24.01.

I Hrvatska liga M

30. 01.

ZagrebVaraždin

2.POZ. turnir 1. grupe JUNIORA-ki HRVATSKE

HRVATSKE

30. 01.

Split/Osijek

2. POZ. turnir 1. grupe ML. KADETA- kinja HRVATSKE

HRVATSKA

31.01.

SVETI LOVREČ

EKIPNO PRV. ŽUPANIJE za MLAĐE KADETE- KINJE

EKIPNO PRV. ŽUPANIJE za JUNIORE – KE

ŽUPANIJA

VELJAČA 2010.

06. 02.

I. Hrvatska liga muški / ženske 10. kolo

HRVATSKA

06. 02.

Opatija

2. Otvoreni turnir NAJMLAĐIH KADETA- kinja HRVATSKE

HRVATSKA

06.02.

PIG regija M-10. kolo

REGIJA

07.02.

Srdoči

KVALIF. turnir PIG REGIJE za SENIORE- ke za Prv. Hr

REGIJA

12 – 14. 02.

Dugo selo

Memorijalni turnir „ ĐURO DUBENIK “

KADETI- kinje, MLAĐE KADETE- kinje, NAJML. KADETE- NJE

OTVORENI HRVATSKE

13.02.

I. Hrvatska liga muški / ženske 11. kolo

HRVATSKA

14.02.

20. 02.

I. Hrvatske liga muške / žene 12. kolo

HRVATSKE

20. 02.

II. Hrvatska liga zapad- muški / ženske 7. kolo

HRVATSKE

20.02.

III Hrvatska liga – PIG muški 11. kolo / žene 4. kolo

REGIJA

21.02.

UMAG

EKIPNO PRV. ŽUPANIJE za NAJMLAĐE KADETE- KINJE

EKIPNO PRV. ŽUPANIJE za KADETE – KINJE

ŽUPANIJA

27.02.

I. Hrvatske liga muški / ženske 13. kolo

HRVATSKE

27.02.

II. Hrvatska liga muški / ženske 8. kolo

HRVATSKE

27.02.

III. Hrvatska liga – PIG muški 12. kolo / žene 5.kolo

REGIJA

28.02.

Vrsar

EKIPNO prvenstvo PIG REGIJE za KADETE – KADETKINJE

REGIJA

28.02.

Izola

Klupski TOP 10.

Slovenija

OŽUJAK 2010.

06-07.03.

POJED. PRV. HRVATSKE za – SENIORE- ke

HRVATSKA

06.03.

III. Hrvatska liga – PIG muški 13. kolo / ženske 6. kolo

REGIJA

07.03.

Sveti Lovreč

EKIPNO prv. PIG REGIJE za MLAĐE KADETE – KADETKINJE

REGIJA

07.03.

13.03.

I. Hrvatskaq liga muški / ženske 14. kolo

HRVATSKE

13.03..

II. Hrvatska liga muški / ženske 9. kolo

HRVATSKE

13.03.

III. Hrvatska liga – PIG muški 14. kolo

REGIJA

14.03.

Pula

EKIPNO prvenstvo PIG REGIJE za JUNIORE – JUNIORKE

REGIJA

14.03.

KOROMAČNO

POJED. PRV. ŽUPANIJE za VETERANE – ke

ŽUPANIJA

20-21.03.

Zagreb

Memorijal “ LOVRO RATKOVIĆ ” JUNIORI- ke/

OTV HRVAT.

21.03. NED

IZOLA

Klupski Top 12.

Slovenija

21.03.

SVETI LOVREČ

ŽENSKA SENIORSKA ŽUPANIJSKA LIGA – JEDNOKRUŽNO

ŽUPANIJA

27.03.

II. Hrvatska liga muški /ženske 10. kolo

HRVATSKE

27.03.

III. Hrvatska liga PIG – muški 15. kolo

REGIJA

28.03.

Kaštelir

Kvalif. pojed. turnir PIG REGIJE za KADETE – KINJE za Prv. Hr

REGIJA

TRAVANJ 2010.


03. 04.

I. Hrvatska liha muški / ženske 15. kolo

HRVATSKE

03. 04

II. Hrvatska liga zapad- muški 11. kolo

III. Hrvatska liga PIG – muški 16.kolo

HRVATSKE

04.04.

Poreč

Kvalif. poj. turnir PIG REGIJE za MLAĐE KADETE –KINJE za PH

REGIJA

10.04.

I.Hrvatska liga muški /žene 16. kolo

III. Hrvatska liga PIG – muški 17. kolo

HRVATSKA

10.04.

Vinkovci

3. Otvoreni turnir najmlađih KADETA- kinja HRVATSKE

HRVATSKA

10.04.

VETERANSKO PRVENSTVO HRVATSKE

HRVATSKE

11.04.

Pula

Kvalif. pojed. turnir PIG REGIJE za PH za JUNIORE – KE

REGIJA

17.04.

I. Hrvatska liga muški / ženske 17. kolo

HRVATSKE

17.04.

II. Hrvatska liga muški /žene 12. kolo

HRVATSKE

17.04.

III. Hrvatska liga PIG – muški 18. kolo

REGIJA

18.04.

Višnjan

EKIPNO prv. PIG REGIJE za NAJMLAĐE KADETE – KINJE

REGIJA

18.04.

POREČ

POJEDINAČNO PRVENSTVO ISTARSKE ŽUPANIJE ZA SENIORE – KE

ŽUPANIJA

18.04.

IZOLA

KLUPSKI TOP 12.

Slovenija

24.04.

I. Hrvatska liga muški / žene 18.kolo